Lüx Yazılım ve Web Çözümleri Hakkında

Hakkımızda

Lux Yazılım Kurumsal

Lux yazılım, eğitimli ve deneyimli ekip üyeleriyle, web tabanlı yazılımlar, grafik tasarım çözümleri, e-ticaret sistemleri ve sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunan, amacı daima kendisini ve müşterilerini geliştirmek olan, çağın getirdiği yenilikleri takip edip geliştiren bir yazılım firmasıdır.

 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İhtiyaçlarınızı Belirliyoruz

Projelerimize başlamadan önce sizi, şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi tanımak için sizi can kulağıyla dinliyoruz ve firmanızın ihtiyaçlarını belirliyoruz.


Araştırmacı Firma

Bir çok farklı sektöre hizmet sunduğumuz için ve her sektörün farklı gereksinimleri olduğunu biliyoruz ve projelerinize başlamadan önce sektör araştırmanızı yapmak için vakit harcıyoruz.


Planlı Çalışma

Projenizin en başından en sonuna kadar tüm adımları kronolojik olarak planlıyoruz. Planımız doğrultusunda ilerleyerek projelerinizi size söz verdiğimiz sürede eksiksiz tamamlıyoruz.


Memnun Müşteriler

Sunduğumuz hizmetlerden birine ihtiyacı olan kişilere ilk tavsiye edeceğiniz firma olabilmek için %100 müşteri memnuniyeti hedefine bağlı olarak çalışıyoruz.

Vizyon

Billişim çağının getirdiği inovasyonları takip eden ve geliştiren, müşterilerin talepleri doğrultusunda etkin çözümler üreten ve ürettikleriyle ünlenen küresel bir yazılım şirketi olmak.

Misyon

Müşterilerimizi sektörlerinde ön plana çıkaracak, kalitelerini dışarıya yansıtacak, rekabet güçlerini arttıracak, kaliteli ve lüx yazılımlar sunarak destekçileri olmak.

Projenize Başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.